המלצות

   

 

 

 

 

שאלתיאל נגר , מנכ"ל נץ הסעות - משקיע באריזונה ומישיגן

כשעשיתי עסקים בנדל"ן בארה"ב, סמכתי על יוסי כי הבנתי שהוא מנהל את העניינים ביד רמה. הוא היה איתי בקשר כל הזמן, בכל שאלה ששאלתי אותו. סגרנו את העסקה. כל מה שסגרתי איתו זה בדיוק מה שקורה. הכסף זורם כל חודש כמו שעון שוויצרי, אז מה אני צריך יותר מזה?

​______________________________________

 

אמיר קלנגל - משקיע באריזונה
בתור אדם שמכיר את החברה, השקיע בה את מיטב כספו וזכה לתשואה מכובדת- אני יכול להגיד עם כל האמונה והביטחון- אחרי יוסי אפשר ללכת בעיניים עצומות.
חברה המייצרת אפיק השקעה משתלם ושקט נפשי בו זמנית.
מומלץ!

_____________________________________

 

אחיה שרביט - משקיע במישיגן
שמנו אחיה ומיטב שרביט, וגם אנחנו כמו כל זוג צעיר חשבנו מה לעשות עם הכסף שקיבלנו בחתונה. החלטנו להשקיע בנדל"ן... מכיוון שהכסף שהיה לנו איפשר לנו לקנות בקושי חצי קרוואן בארץ, החלטנו לצאת מהקופסא ולבדוק השקעות נדל"ן בארה"ב. יצרנו קשר עם חברת צוראל נדל"ן, וגילינו חבורה של אנשים מדהימים, ישרים והכי חשוב מקצועיים ואמינים

קנינו נכס מניב דרכם לפני כמעט שנה במחיר 150,000 ₪ בלבד! כן, ₪. ואנחנו מבסוטים כל רגע מאז. כל חודש כמו שעון נכנס לנו שכר דירה של   כ- 1500 ₪, כ-12% תשואה! לאחר חצי שנה אפילו קנינו נכס נוסף. בנוסף, חבר שהפנתי לצוראל נדל"ן רכש גם הוא נכס דרך החברה ועל זה החברה תיגמלה אותי ב - $1000 ! כן, $. וכך אנחנו מטפסים צעד צעד אל עבר החופש הכלכלי שלנו..

_____________________________________

 

כרמל גורין - מנהלת אדמיניסטרציה בצוראל נדל"ן לשעבר- משקיעה באריזונה
אני התחלתי לעבוד עם יוסי והכרתי אדם מדהים, אמין, ישר. בעסקאות קודמות שטיפלתי בהם ראיתי שזה מצליח וזה לא לוקח הרבה זמן ואם אני עושה את זה יומיום למה שאני לא אעשה את זה גם בשביל עצמי. אנחנו זוג צעיר, התחתנו לפני שנה בלי הרבה כסף, לקחנו כסף שקיבלנו בחתונה, השקענו אותו בנדל"ן ואנחנו רואים תוצאות טובות.

_____________________________________

 

דפנה אדם - מנהלת תיירות בכירה - משקיעה באריזונה ומישיגן
זאת היתה החלטה מאוד חכמה... צריך לתת אימון במי שמעורר אימון ויוסי עורר אמון. הוא הגיע אלינו בתקופת המלחמה בצוק איתן... הוא היה אצלנו כמה פעמים, שאלנו את כל השאלות ועשינו את הרכישה. זאת הכנסה גבוהה מאוד בתשואה הרבה יותר גבוהה מאשר בארץ. אני גם נסעתי לראות את המקום, ראיתי את הבית, פגשתי את השוכרים, הם אנשים נחמדים מאוד. וואוו זה קיים.

_____________________________________

 

יונה קרופ - משקיע באריזונה

ברצוני להודות במיוחד לך יגאל ולחברת צוראל נדלן שטיפלתם בכל נושא רכישת הנכס באריזונה ארה"ב.החל מהרכישה והמשך בטיפול בנושא השכירות וכן בכל הטיפול מול חברת הניהול בארה"ב. כל התהליך התבצע בצורה מהירה וחלקה, זמינותך לכל שאלותי נענו בצורה מקצועית ומהירה.

_____________________________________

 

אהוד בן ארי עו"ד - משקיע במישיגן

קניתי לפני כשנה נכס בארה"ב באמצעות צוראל נדל"ן.
צוות העובדים העוסק במכירת הנכס ולאחר מכן בקשר השוטף  משדר מקצועיות ,שקיפות ,הכרות מצויינת עם שוק הנדל"ן בארה"ב ומעל הכול אמינות. התשלומים עבור שכר הדירה מגיעים במועד וכל שאלה או בקשת הבהרה נענית במהירות ובאדיבות . אני ממליץ בחום על רכישת נדל"ן בארה"ב באמצעות צוראל נדל"ן .

_____________________________________

 

משקיע
ברצוני להמליץ על חברתכם לאחר שביצעתי השקעה של קניית נכס בחול. בראשונה אני רוצה לציין את כל הטיפול המסור שמבחינתי חוץ מהעברת התשלום לא הייתי צריך לבצע כמעט שום דבר מכיוון שחברתכם ביצעה עבורי כמעט את כל התאומים הנדרשים. כל מה שהייתי צריך לעשות זה לחתום והכל במייל בלא צורך להיפגש ולהגיע למשרדכם. מיד עם העברת התשלום קיבלתי את התמורה עבור הנכס אפילו עוד לפני שהוא הושכר.סה"כ אני מאוד מרוצה מהטיפול וכל דבר שהייתי צריך לברר קיבלתי מענה מיידי.
בברכה.....

 

 

 

 

 

 

 

 

השקעות נדל