מי אנחנו...

"צוראל נדלן" נוסדה בשנת 2011 ע"י יוסי צוראל.

"צוראל נדלן" מובילה באיתור וסגירת עסקאות נדל"ן בעלות אופי של סיכון נמוך ורווח גבוה. בנינו מודל עסקי ייחודי אשר משקיעי נדל"ן עתידיים יכולים להיכנס לשוק מבלי צורך ללמוד את התחום לעומקו, אך עדיין להרגיש שהשקעתם בטוחה, ולדעת כי הם מלווים בכל צעד על ידי צוות מקצועי ומיומן, בעלי ניסיון מוכח בתחום, והגונים.

תחת הנהגתו של מר יוסי צוראל, הצוות מונה כיום מעל לעשרים יועצים כלכליים, מאתרי נדל"ן, מנהלי תפעול, ומומחים בשיקום מבנים.

אנו עובדים יחד בצורה מתואמת ומשולבת על מנת לזהות בתים ובניינים בעלי פוטנציאל רווחי בארצות הברית , אשר אנו משקמים ומשכירים לדיירים אמינים ושומרי חוק  באמצעות חוזה יציב, ארוך טווח, ובעל יתרונות הדדים.

ישנה אמונה רווחת בעולם העסקים שה "יחיד מרוויח על חשבון הוצאות האחר". זה לא המצב ב"צוראל נדלן" היות ופיתחנו מבנה  של שותפות עסקית אשר כל השותפים מרוויחים בו!

ניתן להבין בקלות את הפרדוקס הברור כאשר אתה עורך היכרות עם הדינמיקה של מודל ההשקעות העסקי של צוראל , מודל שהינו פשוט, ויתירה מכך – זה עובד ומוכיח את עצמו.

המוניטין שלנו ככאלה המתחייבים על כל מילה שלנו, ניתנת לאישור וגיבוי על ידי כל לקוח או שותף עסקי שאי פעם עבדנו עמו.

 

"צוראל נדלן" מציגה צמיחה עקבית ויציבה מאז שנוסדה בשנת 2011. תוך זמן קצר יחסית החברה גדלה מאפס לקוחות ועד למאה משקיעים מרוצים, בעלי נכסים בארבע מדינות בארצות הברית , והרווחים השנתיים שלנו ממכירת נכסים צמחו מפחות ממיליון דולר בשנתנו הראשונה למעל שש מיליון בשנת 2016. תוצאות הביניים לשנת 2017 מצביעות על צמיחה אף מעבר לביצועי אשתקד. 

השקעות נדל