בלוג

מדוע נדל"ן בארה"ב?​

שלום חברים
אני מקווה שמכתבי מוצא אתכם בטוב.  אתם תוהים איפה כדאי להשקיע את הכסף שלכם? אתם לא לבד, הגיע הזמן לשקול ברצינות השקעה בנדל"ן בארה"ב. כבר הרבה זמן מדברים על הנדל"ן בארה"ב כעל השקעה טובה, אבל אתם מהססים, ארה"ב זה שם ואתם כאן ואתם מעדיפים לשמור על הכסף קרוב ולכאורה בטוח. יכול להיות שכבר החלטתם לעשות את הצעד הראשון בדרך לנכס בארה"ב, אבל לא יודעים איך להתחיל. אתם קרוב לוודאי זקוקים למישהו שאפשר לסמוך עליו ושיכוון אתכם לבצע החלטות נכונות בעניין. אתם מחפשים מישהו שמכיר לעומק את שוק הנדל"ן בארה"ב ושמעוניין לעזור לכם להגיע להחלטות נכונות.הון שעומד במקומו ולא מרוויח, זה הון שמפסיד ואף אחד לא אוהב להפסיד ובטח הון שצברתם במאמץ כה רב. רכישת נדל"ן בארה"ב זאת הדרך הבטוחה והרווחית לכסף שלכם, להלן העובדות:

 

קניית נדלן בארה"ב נותנת לכם יותר תשואה על ההון - אתם אוהבים ביטחון, אך בסביבת ריבית אפסית אי אפשר ליהנות מתשואות באפיקים סולידיים. הכלכלה האמריקאית מתאוששת בקצב מרשים, יותר מכל מדינה מערבית אחרת והנדל"ן עדיין נמוך משמעותית ביחס להכנסה ובמיוחד ביחס לישראל. ברזומה שלנו יש נכסים שכבר הכפילו את ערכם ויש מקום לעוד. אז למה לתת לכסף להמשיך לישון כשאפשר לקנות נדל"ן בארה"ב?

 

עידן הדולר החלש הסתיים – השקלים שלכם מאבדים את ערכם בימים אלה. הדולר התחזק באחרונה ב- 12% בתוך חצי שנה ועל פי אנליסטים, ימשיך לעלות ליעד של 4.3 שקל לדולר ויותר. כל מומחה למטבע חוץ יודע כי במצב כזה כדאי להסיט חלק מן ההון השקלי להון דולרי וזה כולל גם השקעות בנכסים, כמו לקנות נדל"ן בארה"ב.

 

יש לכם נכסי נדל"ן בישראל – בועת הנדל"ן בישראל איבדה פרופורציות מזמן. כידוע סופו של כל בלון להתפוצץ ובעיקר בתחום הדירות למגורים. מחירי הדירות נקובים בעשור האחרון ב-₪ ולכן באופן מעשי הנכסים שלכם כבר החלו לאבד מערכם השנה, בשילוב עם קריסת מחירים מתקבל איבוד ערך מהיר - וחבל. מעבר לנדל"ן בארה"ב הינו מהלך נבון שמיטב המומחים לנדל"ן כבר זיהו.

 

קונים נדל"ן בארה"ב בעזרת מומחים – דרך צלחה! הגעתם להחלטה לרכוש נדל"ן בארה"ב. בשביל להשקיע נכון דרושה מקצוענות ועולם הנדל"ן האמריקאי הינו זר לכם ורחוק מכם פיזית ומנטאלית. פנו למומחה שאפשר לסמוך עליו שידאג לכם ולאינטרסים שלכם כעל בבת עינו. צוראל נדל"ן הינה חברה המומחית לתיווך נדל"ן בארה"ב והנמצאת על ציר תל-אביב ניו-יורק.

 

בצוראל מבטיחים ומקיימים. כתבו לי ל-  ואוכל לספר לכם על השקעות בנדל"ן בארה"ב, אשר ישמרו על ההון שלכם ויזרימו לכם הכנסה קבועה בדולרים.אחזור אליכם עם ההצעות הכי טובות שמתאימות לכם, בשוק הנדל"ן האמריקאי.

השקעות נדל