בלוג

הגיע זמן דטרויט​

מחפשים הזדמנות נדל"נית עם תשואה גבוהה? דטרויט זה המקום האחרון שהייתם חושבים עליו... דטרוייט התפרסמה בשנים האחרונות בנסיבות לא מחמיאות, אבל ישנם סימנים מעודדים להתאוששות.

ממשיכים לקנות נדל"ן בארה"ב
משקיעים מכל העולם התרגלו ליהנות מפירות השקעותיהם בנדל"ן בארה"ב בשנים האחרונות.
עם התאוששות המשק האמריקאי ממשבר הסאב-פריים, החלו להיכנס יותר ויותר שחקנים לזירה,
קטנים וגדולים. כיום ניכרת התמתנות בתשואות עבור נכסים ברחבי ארה"ב בשל רוויה מסוימת בביקוש.
עקב כך הוסטה תשומת הלב למקומות חדשים שעד לאחרונה נחשבו פחות אטרקטיביים.
התשואה הממוצעת להשקעה בנדל"ן בארה"ב עומדת כיום על כ-10% וכמות הבתים המעוקלים
העומדים ריקים פוחתת בקצב קבוע. דטרויט הממוקמת במדינת מישיגן במחוז ווין,
מציעה הזדמנות נדל"נית חד פעמית למביני דבר.

מה הקשר בין דטרויט ושדרות?
זוכרים את שדרות במבצע "עופרת יצוקה"? העיר ננטשה ורק קומץ משוגעים נכנסו פנימה והחלו לקנות. אלה היום המרוויחים הגדולים של עליות מחירי הדירות במסגרת בועת הנדל"ן הישראלית.
קריסת תעשיית הרכב בדטרויט פגעה קשות בעיר, ואז הגיע משבר הסאב פריים והפיל אותה לקרשים. האטרקציה הגדולה של דטרויט נמצאת כיום במחירי נדל"ן נמוכים בשילוב עם סימני התאוששות.

מחיר פתיחה לבית - 1000$
אין חובה לרכוש את הבית הכי עלוב בעיר, גם אם הוא עולה כל כך מעט, קרוב לוודאי מפני ששוויו האמיתי הינו נמוך בהרבה. לעומת זאת אתם יכולים למצוא ברחבי המחוז בתים יפים משופצים ומושכרים ( במחירים המתחילים ב- 45000$) המניבים כ- 10% תשואה. כל זאת בחסות הסובסידיות לדיור שמחלק הממשל במסגרת תכנית לשיקום דטרויט.

ניהול סיכונים
המפתח לביטחון כלכלי והצלחה עסקית, נמצא בתחום החמקמק של ניהול סיכונים. אנו מעוניינים לעזור לכם למזער סיכונים בדרך ליותר רווחים:

נכסים מעוקלים בעיר עם שעורי אבטלה גבוהים – כידוע, כשהמחירים נמוכים קשה להפסיד, אך זה בהחלט אפשרי. המפתח נמצא, כמו תמיד , בלבחור את הנכס הנכון. האבטלה בדטרויט ובסביבתה גבוהה עדיין ולכן יש לקבל יעוץ ממישהו שנמצא בעניינים ויודע כיצד לבחור את ההזדמנויות במקום.
 
תשואות גבוהות והתעוררות כללית – כיום דטרויט וסביבתה מובילות בתשואות על הנכסים בארה"ב. לפי מדד קייס שילר מחירי הנדל"ן בעיר והסביבה עלו באורח פלא ב-2012 ב-13.6%. זה לא נעצר ובשנת 2013 נתקבלה תשואה שנתית ממוצעת של 26% להשקעה. הנכסים ממשיכים להיחטף גם השנה על ידי משקיעים מכל העולם, עם תשואה שנתית של כ- 20%. יש אף נכסים שהכפילו את ערכם בתוך שנה

יש אור בקצה המנהרה
כשאתם פתוחים לסיכונים, דטרויט מהווה השקעה מעניינת מאד. רמת האבטלה בארה"ב יורדת ועומדת כרגע על 5.7% ואילו באזור דטרויט עומדת על כ-8% והמצב ממשיך ומשתפר. השקעות נכנסות לעיר, פרויקטים  לעידוד ומשיכת אומנים וסטודנטים מופעלים וגם התעשייה מקבלת זריקות עידוד משמעותיות.

למידע נוסף על השקעות בדטרויט לחץ כאן!


נשמח לייעץ לכם ללא עלות על ההשקעות הכי חמות כרגע.​

השקעות נדל